Tvorba web stránok

Ani vy sa už nezaobídete bez poriadnych web stránok? Využite naplno široké možnosti internetu pre váš biznis! Prezentujte sa profesionálne, prijímajte nové objednávky, automatizujte firemné procesy, získajte spokojných zákazníkov.

Tvorba web stránok od INOVATIVE je balík viacerých služieb: grafický návrh, kódovanie/programovanie, SEO optimalizácia pre vyhľadávače, zákaznícka podpora a ďalšie.

WordPress špecialisti

Využívame v súčasnosti najpopulárnejší redakčný systém WordPress, pričom programujeme (a kreslíme) témy a pluginy na mieru. Podľa potreby zákazníka.

Sme autormi voľne dostupného WordPress pluginu Search Tools pre zlepšenie základnej funkcie vyhľadávania. Vyskúšajte si ho na vlastnom webe.

UI development

Slovenská poľnohospodárska univerzita v Nitre používa vlastný redakčný systém pre správu obsahu. Žiadny problém! Pripravili sme pre ich programátorov UI knižnicu HTML/CSS/JS komponentov a príklady statických HTML šablóniek postavených na knižnici Bootstrap.

Rovnako dobre kódujeme dizajny v populárnej CSS knižnici Tailwind CSS. Vieme pracovať v čistom JavaScript-e, výborne poznáme jQuery a z moderných, reaktívnych JavaScript knižníc preferujeme Vue.js. Aké nástroje potrebujete vy?

Web stránky od INOVATIVE

Vďaka využívaniu moderných nástrojov a sledovaniu súčasných trendov vo webdizajne je každá web stránka z našej dielne responzívna, rýchla, bezpečná a nadčasová.

Sprevádzame klienta celým procesom výroby, od tvorby špecifikácie až po nasadenie, či sa jedná o malú firemnú prezentáciu alebo rozsiahly internetový portál.

Portfólio web stránok

Som veľmi rád, že som našiel práve firmu INOVATIVE na správu mojich stránok. Bolo a je mi potešením spolupracovať s takouto firmou. Profesionálny prístup, kreativita a inovatívnosť sú silné stránky inovative.sk

Peter Staník, majiteľ pu-erh.sk

Realizácia zo strany INOVATIVE bola excelentná, a preto s nimi spolupracujeme naďalej a určite ich požiadame o realizáciu ďaľších projektov nášho sezónneho pneuservisu.

Daniel Figura, pitstopexpress.sk

Riešenia na mieru

Nečakajte šablónovité riešienie, ale profesionálna tvorba web stránok predstavuje jedinečný grafický koncept a technicky bezchybné prevedie. 100% ručná práca.

Každý úspešný podnikateľ si zaslúži inovatívny prístup. Môžeme vám pomôcť?