Dobrá práca!

0 klientov

0 webov

0 projektov


Som veľmi rád, že som našiel práve firmu INOVATIVE na správu mojich stránok. Bolo a je mi potešením spolupracovať s takouto firmou. Profesionálny prístup, kreativita a inovatívnosť sú silné stránky inovative.sk

Peter Staník, majiteľ pu-erh.sk


Moderný dizajn, nadčasové grafické spracovania, maximálna spokojnosť s profesionálnym prístupom k zadaniam.

Mgr. Marta Hároniková, riaditeľka NOCR


Hodnota, ktorú som od ľudí z Inovative dostal, sa mi zdá deň po dni vyššia. Nejde len o web, ktorý navštívite, ide aj o kompletný administrátorský systém, ktorý mi k nemu spravili. V podstate ani nemusím zapínať počítač, pokojne môžem e-shop spravovať cez mobil rovno z dielne, ak treba. Keď som dal požiadavku, neprišlo len hluchonemé riešenie, ale hneď niekoľko návrhov, vylepšení a odporúčaní. Čo sa komunikácie so zákazníkom týka, máme sa od nich čo učiť!

Pavol Biely, prestiznedoplnky.sk


So spoluprácou som veľmi spokojný, grafický návrh loga, etiket i vizitiek mal veľmi pozitívny ohlas.

Juraj Bíro, Vinárstvo Bíro


Mein neues Logo find ich total nett und mit jedem mal anschauen besser!

Dr. Barbarra Rasse


Vzhľadom k tomu, že sme chceli aktualizovať našu firemnú stránku, doplniť nový obsah, vylepšiť grafiku, oslovili sme firmu INOVATIVE aby nám v tejto veci pomohli. S ich prácou sme boli veľmi spokojní, pretože si najprv vypočuli naše požiadavky a predstavy a tie aj zrealizovali, či uz po technickej ale aj grafickej stránke. Na základe tejto dobrej referencie s firmou INOVATIVE spolupracujeme aj naďalej a spolu s nimi vytvárame pre našich zákazníkov atraktívnu webovú stránku.

Peter Malý, riversidenitra.sk


Skúsenosti s Inovative? Páni skrátka rozumejú tomu, čo robia. Oceňujeme to, že zákazníka vedia počúvať a následne tak môžu navrhnúť naozaj inovatívnu stratégiu. Páči sa nám ich prístup a hlavne reakčná rýchlosť. Grafický dizajn je na svetovej úrovni, takže partnerstvo s Inovative môžeme len a len odporučiť.

Ondrej Ligač, ksm.sk


Despite of the 2nd place, your communication during the contest was best of all competitors, that's a big plus!!

Jonas Thommen, swissgliders.ch


V INOVATIVE prichádzajú s nápadmi a sú dôslední. Vedia akceptovať návrhy. Spolupracuje sa s nimi veľmi dobre a aj s vytvorenou stránkou sme spokojní. Chystáme sa ich "zavaliť" "dalšími požiadavkami.

Ing. Jozef Paločko, indor.sk


Realizácia zo strany INOVATIVE bola excelentná, a preto s nimi spolupracujeme naďalej a určite ich požiadame o realizáciu ďaľších projektov nášho sezónneho pneuservisu.

Daniel Figura, pitstopexpress.sk


So stránkou, ktorú ste pre mňa vytvorili som veľmi spokojný. V každom jednom kroku jej tvorby som sa mohol oprieť o Vašu profesionalitu a kreativitu. Komunikácia s Vami je veľmi príjemná, reakcie na správy rýchle, rovnako tak aj zapracovanie pripomienok do stránky bolo vždy veľmi rýchle a presne podľa očakávania. Vytvorená stránka je cieleným marketingovým a prezentačným nástrojom mojej práce. Som veľmi spokojný zákazník a bez akejkoľvek výhrady Vás odporúčam každému klientovi.

Tomáš Slovák, tomasslovak.sk


Chceli by sme sa poďakovať INOVATIVE za ich pružný a profesionálny prístup pri dodaní stránky hodnotyvpodnikani.sk. Skvelá komunikácia so zákazníkom a intuitívne pochopenie našich potrieb nám umožnilo úspešnú webovú reklamu v krátkom čase.

Jozef Vančo, hodnotyvpodnikani.sk